Vyriški Futbolo aksesuarai

(14)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 14

Kaina

Gamintojas

Dydis

    mažiau Daugiau

Tipas

Spalva

Dabar apžiūrinėji Futbolo aksesuarai
14 – tiek vyriški futbolo aksesuar turime parduotuvėje

Dydis

10

Dydis

4 6

Dydis

M XL

11,99 €

7,99 €

Nike

Dydis

XS S

9,99 €

7,99 €

Umbro

Dydis

XS S

12,99 €

6,99 €

Umbro

Dydis

L

12,99 €

9,99 €

Umbro

Dydis

S M L

9,99 €

5,99 €

Umbro

Dydis

11

17,99 €

5,99 €

Umbro

Dydis

8 9 10

Dydis

5 6 7

Dydis

S M L

Dydis

L

14,95 €

3,49 €

Umbro

Dydis

L

39,95 €

7,95 €

Umbro

Dydis

L

19,95 €

3,99 €

Umbro
Rodyti
iš 14

Vyriški futbolo aksesuarai

Futbolo emocijos Tave užvaldo nepaisant metų laiko? O galbūt jau ruošiesi naujam sezonui? Esi milžiniškas futbolo gerbėjas, o galbūt kažkas iš Tavo artimųjų yra užsidegęs futbolininkas? Gerai žinai, kad treniruotė, sparingas ar žaidimas atsipalaidavimui reikalauja atitinkamo pasiruošimo. Neužteks paprasčiausių sportinių batų, šortų ir medvilninių marškinėlių. Kokiais futbolo aksesuarais būtina apsiginkluoti? Kas Tau palengvintų žaidimą? Galime patarti!

Vartininko pirštinės

Šis futbolo aksesuaras pasiteisins geriausiai tada, kai dažnai stovi vartuose. Gerai žinome, kad tomis akimirkomis svarbus ne tik pastabumas ir gebėjimas greitai reaguoti, bet ir geros vartininko pirštinės! Geros kokybės modeliai sumažins smūgio jėgą ir užtikrins Tau gerą kamuolio pagavimo galimybę. Todėl jos privalo būti gerai prisitaikančios ir pagamintos su nepaprastu kruopštumu. Kokias futbolo pirštines rasi mūsų parduotuvės asortimente? Tai bus žinomo prekės ženklo su trimis juostelėmis prekės, kurios siūlo futbolo pirštines adidas Pred TRN keliose spalvinėse versijose. Šiuose pirštinėse buvo pritaikytos amortizuojančios ir minkštos EVA putos, o taip pat paviršius iš latekso, kuris užtikrins atitinkamą sukibimą su kamuoliu. Kad užtikrintum gerą prisitaikymą prie savo rankų, aplink riešus nepritrūko velcro juostelių. Mieliau renkiesi prekės ženklą su kultiniu „Swoosh“ logotipu? Be problemų! Vartininko pirštinės Nike NK GK Match JR-FA 18 arba 19 taip pat yra aukščiausios kokybės medžiagų bei funkcionalaus dizaino derinys. O galbūt susiviliosi vienam iš Umbro Classico Glove JNR arba Umbro Neo Club Glove JNR modelių, kuriuose buvo pritaikyti papildomi sustiprinimai viršuje?

Kojinės

Tačiau tik pirštinių geram futbolui neužteks. Kiekvienas komandos žaidėjas turėtų turėti savo kolekcijoje ilgas futbolo kojines. Svarbu yra tai, kad jos gerai saugotų kojas ir pernelyg nespaustų. Aikštelėje svarbiausia yra laisvi judesiai ir nevaržantys aksesuarai. Čia taip pat turi pasirinkimą iš kelių žinomų sportinių ženklų, kurie užtikrina aukščiausios kokybės produktus. Apžiūrėsi kojines iš Umbro Liga, kurie bus Tau iki kelių? Šiuose blauzdinėse buvo pritaikyti sidabro jonai, kurie pasižymi priešgrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Savo ruožtu vyriškame modelyje adidas Santos Sock 18 buvo pritaikyta Climacool technologija, kuri užtikrina gerą ventiliaciją ir drėgmės išgarinimą į išorę. Vyriškose kojinėse Nike Classic Football Fit-Dri Sock buvo pritaikyta Dri-Fit sistema, kuri taip pat užtikrina atitinkamą oro cirkuliaciją ir sausas sąlygas viduje. Papildomai buvo sustiprinta pirštų sritis ir kulno, kad užtikrintų Tau patvarumą ir ilgaamžiškesnį mėgstamo modelio naudojimą. Minimalistinis baltų kojinių dizainas buvo papildytas kontrastuojančiu juodu logotipu.

Apsaugos

Kas dar? Gerai žinome, kad tikrai puikus žaidimas priklauso nuo daugybės svarbių faktorių. Greito kamuolio slydimo, nesėkmingai pastatyta žaidėjo koja ar sprintas iki kamuolio, kad suspėtum paskui priešininką. Neretai neišvengsi subraižytų kelių ar kitų traumų. Todėl verta pasirūpinti savo saugumu, o tam tikrai pravers Tau kojų apsaugos. Pasirinksi sustiprintas apsaugas adidas X Lite, kurios neleis Tau susižeisti, o galbūt susiviliosi truputėli ilgesniu modeliu adidas Messi 10 E? Mieliau renkiesi paprastesnę stilistiką? Apžiūrėk modelį Nike HRD Shell SL, kurio pagrindinė sudėties medžiagą sudaro polipropilenas arba Nike NK CHRG GRD su elastingais dirželiais, kurie suteiks galimybę Tau juos idealiai prisitaikyti. Pasirinkimui turi taip pat pasiūlymus iš sportinio prekės ženklo Umbro — modelis Classico Slip, NEO Vento Slip ar Veloce Guard W/Det Sock.

Nelauk, įsigyk savo futbolo derinį ir laimėk kiekvieną dvikovą aikštelėje!

Vyriškų futbolo aksesuarų spalvos:

Vyriškų futbolo aksesuarų gamintojai: