Topai vyrams

(5)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 5

Kaina

Gamintojas

Dydis

Sportas

Spalva

Fasonas

Raštas

Sudėtis

Dabar apžiūrinėji vyriški Topai
5 – tiek vyriškų topų turime parduotuvėje

Dydis

XL XXL

Dydis

M L XL XXL

22,99 €

20,69 €

Nike

Dydis

L XL XXL

24,99 €

19,99 €

Nike

Dydis

L

19,99 €

6,99 €

Puma

Dydis

M XXL

19,99 €

10,39 €

Lotto

Dydis

M L XL XXL

Dydis

XL XXL

22,99 €

20,69 €

Nike
Rodyti
iš 5

Vyriški viršutiniai rūbai

Mėgsti reguliarų fizinį aktyvumą? Kasdienėje aprangoje vertini visų pirmą komfortą ir nemėgsti, kai Tave kas nors varžo? Renkiesi projektus iš patikimų prekės ženklų? Tavo spintoje negali pritrūkti marškinėlių be rankovių! Šis patikrintas modelio fasonas yra būtinas kiekvieno aktyvaus vyro garderobe. Jų didžiausiais privalumas yra universalumas: jie pasiteisins tiek sporto klube, tiek ir patogioje kasdienėje stilizacijoje. Viskas priklauso nuo tank top‘o, kurį pasirinksime, tipo ir medžiagos, iš kurios jis bus pagamintas. Tank top treniruotėms privalo pelnyti kiek kitus reikalavimus nei marškinėliai kiekvienai dienai. Žinomi gamintojai savo asortimentuose turi marškinėlius sukurtus specialiai sportui, kaip ir modelius, skirtus dėvėti už aikštelių ar sporto klubo ribų. 50 style parduotuvėse bei online rasi ir vienus, ir kitus. Paruošėme Tau puikų vyriškų marškinėlių be rankovių pasirinkimą iš tokių brandų kaip adidas, Nike ar Puma. Rask modelį, kuris geriausiai įsikomponuos į Tavo stilių ir poreikius! Nemėgsti savęs pernelyg varžyti? Dėl mūsų parduotuvėje nustatytų patrauklių kainų, kurias reguliariai mažiname nuolaidų programomis, tikrai rasi sau ne vieną patrauklų tank top‘o modelį.

Patogiai sporto salėje

Treniruočių sporto salėje ar gryname ore metu Tau yra būtini nesuvaržyti judesiai. Jokie dalykai netūrėtų riboti Tavo judėjimo — kad visiškai galėtum susikaupti tik į atliekamą veiksmą ir išspausti iš savęs viską. Ypatingai tai svarbu vasarą, kai apsunkinančios aukštos temperatūros gali sumažinti treniruočių efektyvumą. Tokiu atveju geriausiai pasiteisintų vyriški marškinėliai be rankovių. Patogus tokio drabužio kirpimas užtikrins laisvę judant net labai intensyviai sportuojant. Be to, ne mažiau yra svarbu, iš kokios medžiagos marškinėliai buvo pagaminti. Trumpiau tariant, treniruotei geriausia yra rinktis top‘ą pagamintą visiškai iš sintetikos arba medžiagą, kurios dalis yra sudaryta iš sintetikos. Žinomi sportinės aprangos gamintojai renkasi šiuolaikines technologijas ir savo marškinėlius sporto salėms siuva iš inovatyvių medžiagų. Pavyzdžiu gali būti technologija Dri-FIT, dažnai taikoma Nike modeliuose. Tokios sistemos tikslas yra užtikrinti atitinkamą ventiliacijos lygį ir drėgmės išgarinimą. Dėl to gali būti tikras, kad net labai intensyvios treniruotės metu Tavo marškinėliai išliks sausi.

Patogiai kiekvieną dieną

Jeigu labai mėgsti tank top‘o fasoną, jog visai nenori su jais skirtis iš po sporto, būtai apžiūrėk mūsų kasdienių marškinėlių be rankovių asortimentą. Marškinėliai vyrams iš adidas, Nike ir Puma prekės ženklų suteiks galimybę Tau sukurti madingas laisvalaikio stilizacijas neatsisakant komforto. Sintetinės medžiagos puikiai pasiteisina sportuojant, tačiau dėvėjimui kiekvieną dieną verta pasirinkti marškinėlius, pagamintus visiškai arba iš dalies iš medvilnės. Natūralios medžiagos pasižymi geresniu pritaikymų kasdieniam naudojimui. Jos yra saugios odai ir užtikrina oro cirkuliaciją. Vyriški marškinėliai tank top kaip jokie kiti pasiteisina karštomis vasaros dienomis. Jie gali Tave lydėti nors iš ištisus metus — šaltesniais mėnesiais užteks ant jų apsivilkti džemperį ar švarką. Rudenį ar žiemą šie marškinėliai be rankovių sudarys Tavo stilizacijos pagrindą — apsivilksi juos po megztiniu arba šiltu hoodie. Būtent todėl spintoje yra geriau turėti keletą tokio tipo marškinėlių. Universalu yra turėti modelį universalioje spalvoje, pavyzdžiui, juodoje arba baltoje. Tačiau jeigu nevengi ir mėgsti traukti dėmesį ryškiomis stilizacijomis, rinkis intensyvios spalvos marškinėlius be rankovių, nors ir raudonos. Mūsų asortimente rasi daugybę modelių, kurie tikrai Tau patiks. Išsirink savo būtinybę ir džiaukis laisve, kuri neretai yra tokia neįvertinama!

Vyriškų topų gamintojai:

Vyriškų topų spalvos

Kiti naudingi patarimai: