Vyriški Krepšinio batai

(4)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 4

Kaina

Gamintojas

Dydis

    mažiau Daugiau

Tipas

Spalva

Užsegimas

Medžiaga

Dabar apžiūrinėji vyriški Krepšinio batai
4 – tiek vyriškų krepšinio batų turime parduotuvėje

Vyriški krepšinio batai

Sportas tai sveikata! Mes visiškai sutinkame su šiuo teiginiu, todėl mūsų asortimente stengiamės sukaupti geriausius produktus, kurie idealiausiai pasiteisintų kiekvienos fizinės veiklos metu, ypač žaidžiant krepšinį. Užeik į 50 style ir pamatyk tai, ką paruošėme Tau!

Geriausių brandų vyriški krepšinio batai – tik 50 style!

Mūsų kolekcijose rasi tokius vyriškus krepšinio batelius kaip adidas ir Nike. Puikiai pasiteisina treniruočių metu bei užtikrina Tavo pėdų komfortą. Be to, speciali krepšinio kedų konstrukcija apsaugos Tave nuo galimų traumų.

Mums rūpi Tavo komfortas, todėl 50 style siūlome Tau tik tai, kas geriausia. Nedvejok, užsuk į mūsų parduotuves bei 50style.lt ir pamatyk madingus ir patogius vyriškus krepšinio batus už patrauklias kainas.

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 45,5 46 48,5

79,99 €

59,99 €

Nike

Dydis

41 1/3 44 44 2/3 45 1/3

69,99 €

49,99 €

adidas

Dydis

42 43 44 45

69,99 €

49,99 €

Fila

Dydis

44 44,5

94,99 €

74,99 €

Nike
Rodyti
iš 4

Vyriški krepšinio batai — žinomų brandų modeliai

Krepšinis yra vienas iš populiariausių komandinių sportinių žaidimų pasaulyje. Todėl tiek profesionalai, tiek ir sportininkai, žengiantis ant parketo rekreaciniais tikslais, turi įsigyti pritaikytą avalynę, kad žaidimo metu jaustųsi patogiai ir saugiai. Vyriški batai krepšiniui yra šio sporto ekipuotės pagrindas, o jų pasirinkimas turėtų būti tinkamai apgalvotas.

Geriausi krepšinio batai 50style.lt

Vyriški batai krepšiniui privalo užtikrinti kiekvieno žingsnio stabilumą ir galimybę atlikti dinamiškus judesius. Geriausiai pasiteisins modeliai su aukštesniu aulu, nes tokia konstrukcija apsaugos čiurną, kuri dažnai krepšininkų profesijoje yra traumų ir sužeidimų rizikoje. Internetinėje parduotuvėje 50style.lt rasi, tarp kitko, krepšinio batus Nikeadidas — prekės ženklų, kurie jau kelis dešimtmečius džiaugiasi sporto profesionalų ir entuziastų pripažinimu. Mūsų siūlomi modeliai pasižymi aukšto lygio gamyba. Aulas iš aukštos kokybės medžiagų gerai prisitaiko prie pėdos formos, kas yra nepaprastai svarbu greitai judant krepšinio aikštelėje. Šiuolaikinių vyriškų batų krepšiniui konstrukcijoje yra pritaikomos lanksčios ir inovatyvios putos, kurios absorbuoja smūgių energiją.

Krepšinio sportbačiai ne tik treniruotėms

Krepšinio stilistikoje išlaikyti kedai gali pasigirti nemažu streetwear‘o tendencijų gerbėjų susidomėjimu. Jeigu ieškai modelio, kuris taptų Tavo miesto derinių pagrindu, apžiūrėk 50style.lt asortimentą, kuriame atrasi fantastiškus sportinių batų pasiūlymus iš žinomiausių gamintojų. Modeliai su charakterine ir žinoma amortizacijos sistema Air MaxNike? O galbūt krepšinio batai adidas su Ortholite įdėklu ir vidaus padu, pagamintu iš lanksčių putų Cloudfoam? Šiuolaikinės technologijos ir nebanalus dizainas yra elementai, kurie užtikrins Tau patogumą ir patrauklią išvaizdą kiekvieną dieną!