Sandalai, basutės vyrams

(1)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 1

Kaina

Gamintojas

Dydis

Spalva

Užsegimas

Padas

Medžiaga

Dabar apžiūrinėji Sandalai
1 – tiek vyriškų basučių turime parduotuvėje

Dydis

43 44 45

39,99 €

19,99 €

UP8
Rodyti
iš 1

Vyriški sandalai

Yra lengvi, laidūs orui, užtikrina šimto procentų komfortą ir yra madingas kasdienių stilizacijų papildymas. Vyriški sportiniai sandalai yra vienas iš nesenstančių mados hitų, kuris visada džiaugėsi milžinišku populiarumu vyrų tarpe. Vis dar neturi atitinkamo sportinių vyriškų sandalų modelio savo spintoje? Būtinai privalai tai ištaisyti 50 style! Užtikriname, kad vasaros dienos, atostogų kelionės ar žygiai taps dar labiau malonesni!

Svarbiausia – komfortas

Šią avalynės rūšį įvertinsi visų pirma už nepakartojamą vaikščiojimo patogumą. Karštomis dienomis yra sudėtinga rasti geresnį sprendimą Tavo pėdoms. Vyriški sportiniai sandalai yra ne tik pralaidūs orui, bet ir neperkaitina pėdų. Jie yra nepaprastai lengvi, puikiai išprofiliuoti ir idealiai amortizuoti. Geriausių sportinių brandų padas yra sukurtas taip, kad galėtum visiškai natūraliai daryti žingsnius, neapsunkindamas sąnarių ar stuburo. Reguliuojami dirželiai suteiks galimybę batus pritaikyti prie Tavo poreikių. Tuo pačiu aukštos kokybės medžiagos, iš kurių pagaminti sandalai užtikrins geriausią patogumą karštomis dienomis, apie kurį anksčiau galėjai tik pasvajoti!

Vasarą mieste, atostogoms ir trekingui

Sportiniai vyriški sandalai iš 50 style yra kokybiškai pagaminti iš pasižymi geru dizainu, todėl nesunkiai tarnaus Tau net keletą sezonų. Jeigu ieškai universalių batų vasarai, tai tokia avalynė taps tikru šūviu į dešimtuką. Geriausiai pasiteisins šiltos vasaros mieste metu, atostogose ar žygiams kalnuose. Sandalus gali derinti su džinsiniais šortais ir polo marškiniais bei įvairiuose kitose laisvalaikio stilizacijose. O jeigu mėgsti tipinius sportinius derinius, derink vyriškus sandalus su medvilniniais šortais ir marškinėliais, kuriuos karštomis dienomis gali pakeisti į labiau iškirptą palaidinę.

Kokius vyriškus sandalus pasirinkti?

Ši sportinė avalynė tikrai yra vasaros sezono būtinybė kiekvienoje vyriškoje spintoje ir kiekviename atostogų lagamine. Tam, kad galėtum džiaugtis jų universalumu ir patogumu, privalai pasirinkti atitinkamą modelį. Mes renkamės tokius geriausius sportinius prekės ženklus, kaip New Balance ar Umbro. Įsigyjant šių prekės ženklų sandalus turi patvarumo ir vaikščiojimo komforto garantiją. Į ką dar atkreipti dėmesį? Žinoma, kad į pado tipą. Mieste idealiai pasiteisins modelis su glotniu, išprofiliuotu padu, o jeigu ieškai sandalų, kurie praverstų sudėtingesniame reljefe, pavyzdžiui, kalnuose – modelis su protektoriumi užtikrins geriausią sukibimą. Milžinišką reikšmę turi taip pat spalvos! 50 style asortimente galėsi pasirinkti ne tik juodus ar tamsiai mėlynus vyriškus sandalus, bet ir madingus modelius su neono elementais. Pasirink tokius, kurie tiktų prie Tavo stiliaus!

Vyriškų basučių gamintojai:

Vyriškų basučių spalvos: