ŽEMŲ KAINŲ ZONA!
APŽIŪRĖK PREKES IKI 10 €, 25 €, 35 € BEI IKI 45 €

Mėgsti geras nuolaidas? Mes taip pat! Todėl sukūrėme Tau žemų kainų zoną, kurioje rasi tikrus mūsų pasiūlymo perliukus. Tam, kad lengvinti Tau ieškojimą, padalijome jas į keturias kategorijas: iki 10 €, iki 25 €, iki 35 € bei iki 45 €. Ką gali juose rasti? Geriausius dydžius, spalvas bei modelius mūsų populiariausių ir geriausiai parduodamų bet kurio sezono must have. Jų tarpe daugybę patogių batų, aprangos – ne tik treniruotėms bei ir aksesuarus, kurie puikiai pasiteisins ne vienoje kelionėje. Ilgiau nelauk ir jau dabar sumedžiok šią nuolaidą 50 style parduotuvėse ir 50style.lt.

iki 10 €

Nėra nieko smagesnio negu gera akcija. Kategorijoje iki 10 € rasi firmines prekes jau nuo 2,65 €! Pasirink iš daugybės madingų marškinėlių, praktiškų priedų arba sportinių aksesuarų, kurie pradžiugins Tave ir Tavo artimuosius.

10–25 €

Apranga kasdienai arba į treniruotę? Nauji batai, striukė pavasariui, o galbūt mėgstamo brando krepšys? Pagaliau neprivalai rinktis! Puikūs produktai, kurie tikrai užtikrins Tau patogumą ir madingą išvaizdą laisvalaikiu, dabar apsipirksi už daugiausia 25 €.

24.99

19.99

25–35 €

Madingiausi laisvalaikio batai, patikimi treniruočių bateliai ar apranga iš šiuolaikinių medžiagų – tai tik keletas mūsų pasiūlymų kategorijoje nuo iki 35 €. Išsirink savo firminį must have ir džiaukis kokybe už geriausią kainą.

35–45 €

Mėgsti sportinį stilių iš aukščiausios lentynos? Mes taip pat. Todėl paruošėme Tau tikriausių perliukų pasirinkimą iš žinomų prekinių ženklų. Aukščiausios kokybės, apgalvoti technologiniai sprendimai ir projektai atliepiantys laiką – tai viską gali turėti jau nuo 45 €.